HiZMETLERiMiZ

AKDERE ÇİFTLİĞİ

Kurumsal işleriniz için bizden teklif almayı unutmayınız

KAHVALTI

İzmir’de doğanın tam ortasında bulunan çiftliğimizde tamamen organik ürünlerden oluşan kahvaltınız sizleri bekliyor.
Türk damak tadına uygun zengin ve leziz kahvaltılıklarımız ile sizleri güne muhteşem bir başlangıç yapmaya davet ediyoruz

FİRMA ETKİNLİKLERİ

Aile günleri ve şirket piknikleri gibi özel organizasyonlarda çalışanlarla beraber ailelerini de eğlenceye katmaya ne dersiniz? Organizasyon dahilinde yetişkinler, gençler ve çocukların beraber veya ayrı ayrı eğleneceği özel tasarım alanlar yaratıyoruz. Dilerseniz ailelerin heyecanlı bir kurgu içinde kurumu, ürün ve hizmetlerini, kültürünü heyecanlı bir oyunda keşfetmeleri için çok özel bir oyun deneyimi de tasarlayabiliriz. Şirketler için özel tekliflerimizden yararlanmak için bize ulaşın.

ÖZEL GÜNLER

Sevdiklerinizle beraber güzel bir yemek için Akdere Çiftliği sizleri bekliyor.
Şeflerimizin sizler için özenle hazırladığı lezzetlerimize damak tadına önem veren sunumlarımız sizlere her zaman en iyisini sunmayı hedefleyen Akdere Çiftliği güzel anlarınızda her zaman yanınızda…

DOĞUMGÜNÜ KUTLAMALARI

En özel günlerinizden olan çocuğunuzun doğum gününü sevdiklerinizle paylaşmak ve daha özel kılmak için, yıllar sonra dahi o günü hatırladığınızda yüzünüzde bir tebessüm olsun diye var!

İstediğiniz yerde, istediğiniz konsepte uygun süslemeleri ile kutlamanızın hayallerinizdeki gibi olmasını

Siz de çocuğunuzun doğum günü partisini eğlenceli ve unutulmaz bir güne çevirmek isterseniz AkdereÇiftliği ile iletişime geçebilirsiniz!